Nie wszystkie drzewa z nasadzeń w 2022 r. przyjęły się. Jest odpowiedź z UM

Tomasz Paciorek

 30 czerwca 2023    10:45

O nasadzeniach, które zostały wykonane przez Gminę oraz o zainteresowaniu tymi nasadzeniami przez mieszkańców Marek informowałem Państwa niejednokrotnie na różnych miejskich forach internetowych, w tym m.in. na www.marki.net.pl 

Dokumentacja w tej sprawie kliknij TUTAJ

Ostatecznie udało się ustalić, że spośród 112 nasadzeń drzew i krzewów, które wykonano w 2022 r. w Markach, 5 nie przyjęło się. Za ewentualną wymianę uschniętych roślin na nowe zapłacą mieszkańcy. Średni koszt jednej sadzonki wraz z przygotowaniem podłoża i zabezpieczeniem rośliny wybiósł ponad 500,00 zł.

Poniżej ostatnia odpowiedź z UM z informacją o przeprowadzonej inwentaryzacji. Mieszkańcy zapowiedzieli zweryfikowanie podanych przez UM danych.

 

Galeria

zdjecie: 131520
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry