Wykaz ulic do chlorkowania w Markach. Pierwsze zlecenie

Tomasz Paciorek

 4 sierpnia 2023    14:49

24 lipca 2023 r. rozpoczęło się chlorkowanie dróg gruntowych w Markach. Chemia wylana na ulice ma zapobiec kurzeniu się i pyleniu w okresie letnim.

Dzień po rozpoczęciu chlorkowania wystąpiłem do tutejszego urzędu z prośbą o wykaz ulic, które zostaną objęte „chemicznym zabiegiem”. Niestety, do dziś na stronie UM nie zamieszczono takiej informacji (?)

4.08.2023 r. otrzymałem z UM odpowiedź z nazwami ulic, które zostaną objęte chlorkowaniem. Zgodnie z treścią pisma jest to pierwszy etap prac (pierwsze zlecenie). Przypomnę, że na chlorek wapnia Zarząd miasta przeznaczył kwotę 500 000,00 zł.

Poniżej wykaz ulic objęty chlorkowaniem.

- Modrzewiowa od Zielonej do Granicznej

- Źródlana

- Spacerowa, odc. mostek – nr 194

- Krasińskiego

- Grażyny

- Dmowskiego

- Jagiełły

- Królowej Jadwigi

- Wilcza

- Żeromskiego

- Kordeckiego

O chlorkowniu ulic w Markach pisałem już wcześniej. Kliknij TUTAJ

Galeria

zdjecie: 131573
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry