Znacznie mniej wraków na parkingu przy ul. Kościuszki

Tomasz Paciorek

 22 sierpnia 2023    12:57

9.05.2023 r. na wniosek mieszkańców złożyłem pismo do tutejszego urzędu z prośbą o usunięcie wraków samochodów z szutrowego parkingu położonego przy ul. Kościuszki w Markach – obok „żelaźniaka”. (Kliknij TUTAJaby zapoznać się ze złożonym wnioskiem.)

UM przeprowadził inwentaryzację aut, które stwarzały niebezpieczeństwo. Sprawę przekazał na Policję. Ta zaś odszukała właścicieli pojazdów. Efekt jest taki, że zrobiło się luźniej na placu, jednakże jest jeszcze kilka aut, które w mojej ocenie należałoby stamtąd usunąć.

Niemniej jednak dziękuję w imieniu mieszkańców wszystkim zaangażowanym służbom za pozytywne załatwienie sprawy.

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek 

Galeria

zdjecie: 131591
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry