Mieszkańcy ul. Kruczej w Markach poczekają jeszcze na lepszy dojazd do swoich posesji

Tomasz Paciorek

 23 sierpnia 2023    10:51

W ślad za spotkaniem z mieszkańcami ul. Kruczej w dniu 3.08.2023 r. złożyłem wniosek do tutejszego urzędu ws rozważenia możliwości wybudowania nakładki asfaltowej na przedmiotowej ulicy. Informacja w tej sprawie kliknij TUTAJ

Mieszkańcy zadeklarowali partycypację finansową przy ewentualnej inwestycji.

Niestety, zgodnie z przesłanym pismem obecnie nie ma możliwości wybudowania nakładki ze względu na nieuregulowany stan prawny części działek. Szczegóły w załączonym piśmie.

 

Galeria

zdjecie: 131593
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry