Podziękowanie za oddaną krew

Tomasz Paciorek

 5 września 2023    14:07

2 września 2023 r. odbyła się w Markach przy Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym moblina zbiórka krwi.

W tym dniu zgłosiło się do punktu pobrań 34 osoby. Krew oddało 24 osoby. Zebrano 10 800 ml krwi. (Info za Miasto Marki).

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania akcji jaki i też oddali krew serdecznie dziękuję. Jest to dla mnie o tyle ważne, że krew otrzymają najbardziej potrzebujący – w tym mój kolega z pracy, Stefan Brejt. Link do informacji w tej sprawie kliknij TUTAJ

Jeszcze raz z całego serca dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek

Załączniki:

krew.jpg

Galeria

zdjecie: 131610
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry