Będzie remont chodnika vis a vis ul. Rejtana. Jest odpowiedź z MZDW w Warszawie

Tomasz Paciorek

 28 września 2023    12:39

W ślad za spotkaniem z mieszkańcami Marek zgłosiłem w dniu 12.07.2023 r. do tutejszego urzędu wniosek o przekazanie zarządcy drogi pilną konieczność naprawy wymiany, poszerzenia, uporządkowania wąskiego przejścia w okolicach ul. Gen. Zajączka i al. Marsz. J. Piłsudskiego w Markach. (Aby odczytać wcześniejszą korespondencję kliknij TUTAJ) Dziś dostałem odpowiedź z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Szczegóły w załączonym piśmie.

 

Galeria

zdjecie: 131640
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry