"Roztargnienie" ekipy sprzątającej... Była jedna góra śmieci - teraz są 3

Tomasz Paciorek

 16 listopada 2023    18:53

 

Wczoraj, tj. we środę 15.11.2023 r. w godzinach popołudniowych za cmentarzem przy ul. Bandurskiego w Markach - w okolicy dzikiego śmietniska - pojawiły się 2 duże kontenery na odpady. Firma, która dostarczyła pojemniki dostała zlecenie uprzątnięcia zalegających nieczystości. Zaczęła sortować bałagan i pakować do kontenerów.

Foto: Facebook. "Co tak jebło w Markach?". Dostęp: 16.11.2023 r.

Foto: Facebook. "Co tak jebło w Markach?". Dostęp: 16.11.2023 r.

W trakcie prac okazało się, że pracownicy przyjechali nie w to miejsce co trzeba… albowiem, zlecenie dotyczyło zabrania śmieci z okolic cmentarza, ale na Strudze...!!! Co zatem zrobili? Opróżnili częściowo załadowne już kontenery. Zabrali się i pojechali. Śmieci zostały. Z jednej dużej pryzmy powstały trzy mniejsze.


Choć terytorialnie śmieci leżą na terenie gminy Białołęka to „beneficjentami” tej hałdy są najczęściej okoliczni mieszkańcy Marek oraz ludzie odwiedzający swoich bliskich zmarłych na cmentarzu przy ul. Bandurskiego.

Więcej informacji na temat porzuconych śmieci za cmentarzem przy ul. Bandurskiego w Markach kliknij TUTAJ

Galeria

zdjecie: 131704
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry