Losowanie eliminacji!

Mikołaj Szczepanowski TPM

 12 listopada 2009    22:46

W dniu 12.11 odbyło się losowanie eliminacji. W dalszej części wiadmości podanę są grupy, godziny gry i zasady awansu.

losowanie2

Ostatecznie do turnieju zgłosiło się 26 drużyn + niestety wbrew moim słowom na losowaniu, zgłoszenie chcieli dziś potwierdzić Amatorzy. Z przyczyn technicznych nie udało się. Wychodzę z założenia, że należy dać Mistrzom szanse obrony i przedłużyłem czas zgłoszenia dla nich do jutra. Nie skutkuje to wielkimi zmianami dla systemu eliminacji, ale o tym później.

Z przykrościa musze stwierdzić, że po godzinie 20 do mojej skrzynki mailowej jak i przez sms wpłynało kolejnych 6 zgłoszeń. Z wiadomych względów musiałem podziękować tym drużynom.

losowanie1

Zespoły w losowaniu zostały podzielone na 6 grup po 4 w każdej. Mecze trwają po 10 minut. Awans uzyskuja 2 najlepsze zespoły z każdej z grup.

Dzikie karty zostały przyznane: MBT Marki oraz Toyota Marki. Dwa dodatkowe miejsca w finałach przyznane zostaną
1) JEDNO nejlepszym ćwierćfinalistom z edycji '08, którzy nie awansowali z eliminacji '09 (jako ukłon w strone drużyn, które z nami graja dłuższy czas). Jeśli wszyscy ćwierćfinaliści awansują to wtedy liczymy bilans zespołom z trzecich miejsc i najlepszy awansuje do ćwierćfinałów.
2) DRUGIE zespołowi Amatorzy, jeśli jutro dostarczą kartę.

losowanie3

LISTA ZAWODNIKÓW (prawie kompletna)
Grupa A

Fomar
Bankiet Team
FC Nankatsu
M-Bud

Grupa B

In Plus
Expressbooks.pl
Dyktator Marki
Amined

Grupa C

Best Team
Team 4 Fun
Starostwo Powiatowe
PORR Polska

Grupa D

Red Devils
Fast Food
Bar 7
Fomar Borg

Grupa E

The Beerdrinkers
Warsaw Galacticos
Bad Boys
Niespodzianka Marki

Grupa F

Blue Fire
La Melange
Królewscy
Czerwone Diabły


TERMINARZ
[mała zmiana - I kolejka w grupie B zmienia się kolejnością z II kolejką i tak o 8.24 mecz Express - Dyktator a o 8.36 In Plus - Amined]

Niestety wszystkich próśb nie udało mi się spełnić, parę ekip będzie nie zadowolonych, ale nie dało rady inaczej. Proszę pamiętać o dowodach tożsamości. Z tego co udało się ustalić to kierownik hali toleruje tylko buty z jasną podeszwą.


Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry