Mistrzostwa Polski w Markach

Michał Suchecki UKSStruga

 1 grudnia 2009    00:48

MP w warcabachPo raz siódmy UKS "Struga" przy współpracy Polskiego Związku Warcabowego zorganizował w Zespole Szkół nr 2 w Markach Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64-polowych. Warcaby aktywne wymagają dynamicznej gry (10 min. dla zawodnika na rozegranie partii), toteż możliwy jest turniej 1-dniowy.

Zawody od początku cieszą się wielkim powodzeniem i doskonałą frekwencję najlepszych warcabistów Polski. Również w tym roku przyjechała do Marek "warcabowa śmietanka:. W starszej kategorii startowało 27 zawodników (wszyscy z aktualną licencją Polskiego Związku Warcabowego).

W kategorii do lat 16 (turniej otwarty) wzięło udział 37 warcabistów, reprezentujących 6 klubów.

Wśród dorosłych Mistrzem Polski w warcabach aktywnych został reprezentant naszego klubu Michał Janicki, przed Marcinem Grzesiakiem - również UKS "Struga". Trzeci był Marcin Sidorowicz z Fromborka.

W młodszej kategorii nasz klub wypadł nieco słabiej. Najlepszy reprezentant UKS "Struga" Artur Moczulski był dziesiąty, a zaraz po nim na kolejnych miejscach znaleźli się Marta Bańkowska (12), Aleksander Werelich (13) i Karolina Sobolewska (14). Zwycięzcami w tej kategorii zostali: 1. Oskar Budis ("Sokół" Wrocław), 2. Karol Cichocki, 3. Mateusz Stańczuk (obaj "Olymp" Błonie).

Pełne wyniki:[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry