Przedfinałowe słowo Jurka Owsiaka do narodu!

Anna Dąbrowska-Pękocka WOŚP

 10 stycznia 2010    00:48

Czas na ostatnie przedfinałowe słowo skierowane do Was kochani ode mnie i od całej naszej Fundacji. My już jesteśmy w Poznaniu i pracujemy nad przygotowaniami do rozpoczęcia Finału. A ja z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy 10 stycznia ruszą do wielkiego orkiestrowego karnawału. Ogromne dzięki za każdy Wasz pomysł na to jak zagrać, gdzie zagrać i dla kogo zagrać. Dziękuję, że staracie się działać jeszcze bardziej kolorowo, że jeszcze głośniej chcecie zrobić ten kolejny, 18 Finał. Dziękuję tym, którzy kolejny raz i tym, który po raz pierwszy będą trzymać w dłoniach tekturową, bajecznie kolorową puszkę. Dziękuję za odwagę, za Wasze zrozumienie i za rock?n?rollową postawę, która tak dużo daje nam wszystkim. Bo cieszy pomysłami i jednocześnie ogromną skutecznością naszych działań. Pamiętajcie o uśmiechach, o zabawie, o Waszym bezpieczeństwie. Pamiętajcie o artystach - oklaskujcie, wiwatujcie, oddawajcie się tańcom. Pamiętajcie, aby nawzajem się wspierać, kiedy zabraknie serduszek, aby częstować się gorącą herbatą, kiedy zimno, aby mieć jeszcze siłę w głosie, kiedy trzeba będzie zaśpiewać ?Sto lat? i wiwatować, gdy rozbłyśnie ?Światełko do nieba?. Po prostu poczujcie tę niepowtarzalną atmosferę finałowych zdarzeń! Nigdy w życiu nie myślałem, że po tylu latach grania Orkiestry tak bardzo ją wzmocnimy, że wciąż pokazujemy wszystkim dookoła, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, że ma sens ludzka przyjaźń, że ma sens ludzka solidarność i że wszelkie, nawet najbardziej szalone pomysły mogą być zrealizowane, kiedy robimy je wszyscy razem, z zaangażowaniem, konsekwencją i determinacją.
Moi drodzy, to już nie tylko Orkiestra. To po prostu historia, z której mogą uczyć się inni, a która dzieje się na naszych oczach w kraju, który tak bardzo potrzebuje optymizmu, pochwały, radości i samozadowolenia.

Sie ma
Jurek Owsiak!!!

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry