Weekendowa symultana warcabowa

Michał Suchecki UKSStruga

 9 lutego 2010    22:28

DSC01432_1Około 800 partii rozegrali nasi mistrzowie w ciągu 3 dni. W dniach 5,6,7 lutego w M1 Centrum Handlowym w Markach każdy mógł zagrać w warcaby z Mistrzem Polski. Wystarczyło przyjść do M1 i zasiąść do warcabnicy. A chętnych było bardzo dużo.

Na zmianę Mistrzowie Polski - zawodnicy UKS Struga - Paweł Suchecki, Michał Janicki i Marcin Grzesiak rozgrywali symultanę warcabową równocześnie na 14 warcabnicach. Edyta Suchecka - nasza mistrzyni - czuwała nad całością i obsługiwała graczy. Było to nie lada wyzwanie dla naszych warcabistów. Jeszcze nigdy nie rozgrywali symultany tak długo. A przeciwnicy różni - od początkujących do zaawansowanych. Niektórzy z pasją rozgrywali po kilkanaście partii. Z pasją i nadzieją na wygraną. Puchary czekały na zwycięzców. Okazało się jednak, że przy takiej ilości rozegranych partii udało się wygrać z mistrzem zaledwie trzem przeciwnikom. Poza tym były trzy remisy i same zwycięstwa naszych mistrzów. Zatem w ogromnej większości przeciwnicy Pawła, Michała i Marcina musieli zadowolić się pamiątkowym długopisem. Ale gra z zawodnikami UKS Struga była dla weekendowych zawodników wielką przygodą i przyjemnością, a naszym zawodnikom dała wiele satysfakcji.

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry