Sukcesy w Murzasichlu

Michał Suchecki UKSStruga

 30 kwietnia 2010    12:35

DSC03199_1UKS Struga we współzawodnictwie klubowym w 2009 roku znalazł się na III miejscu. Tę wspaniałą informację przekazał naszym trenerom i zawodnikom wraz z wręczeniem wspaniałego pucharu Prezes PZWarc Tadeusz Kosobudzki. A miało to miejsce w Murzasichlu pod Zakopanem, gdzie 9 naszych najmłodszych warcabistów wraz z trenerami przybyło na Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych. Zawody odbyły się w dniach 21-25.04.2010.

Piękna okolica, wspaniałe warunki lokalowe, zmienna pogoda ze wszystkimi atrakcjami (śnieg, słońce, kwitnące krokusy i barany na hali), to powód do zadowolenia dla naszych zawodników, ale największą radość sprawiło nam I miejsce Marty Bańkowskiej. W kategorii orliczek Marta została Mistrzynią Polski i tym samym zakwalifikowała się na Mistrzostwa Europy. To wielki sukces Marty, jej trenerów i całego klubu.

Pozostali zawodnicy UKS Struga też zajęli dobre lokaty, co nas bardzo cieszy i pozwala mieć nadzieję na przyszłość. Niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z warcabami, a już zaskakują przeciwników. Na przykład nasz 5-latek Kubuś Broma, najmłodszy uczestnik zawodów zdobył aż 8 punktów, pokonując starszych i bardziej doświadczonych kolegów. Oby tak dalej.

A to trzecie miejsce w Polsce dla naszego klubu to naprawdę wielkie wyróżnienie i powód do dumy.
[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry