Dotacja dla Marcovii

Włodzimierz Karpiński

 18 lutego 2008    17:38

mcj0432227.jpgBurmistrz Miasta rozstrzygnął konkurs na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie naszego miasta. W zadanie włączone zostało także utrzymanie stadionu sportowego przy ulicy Wspólnej. Wpłynęły dwie oferty. Jedną złożył Międzyszkolny Klub Sportowy Karate z Radzymina. Druga oferta została złożona przez Mareckie Towarzystwo Sportowe "Marcovia 2000".Oferta Międzyszkolnego Klubu Sportowego z Radzymina została odrzucona. Jak podano w ogłoszeniu burmistrza, oferta nie dotyczyła zadań podanych w ogłoszeniu.

Wybrano ofertę Mareckiego Towarzystwa Sportowego.
Całkowity koszt realizacji zadania określono na 320 tysięcy złotych. Wielkość dotacji, zgodnie z wnioskiem wynosi 300 tysięcy złotych. Środki własne Towarzystwa wynoszą 20 tysięcy złotych. Dotacja stanowi więc 94 % kosztów realizacji zadania.

W. Karpiński
Źródło informacji:
http://bip.marki.pl/pl/bip/brm_prawo/2007/01/86

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry