Comenius - " Uczenie się przez całe życie"

Anna Konopka SP4

 26 sierpnia 2010    18:57

comenius_rgb(3)TRZECI PROJEKT UNIJNEGO PROGRAMU EDUKACYJNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ  NR 4

W lutym 2010 złożyliśmy aplikację na finansowanie kolejnego już projektu w ramach edukacyjnego programu Comenius  - " Uczenie się przez całe życie". W lipcu otrzymaliśmy wiadomość o tym, że projekt nasz został zaakceptowany przez polską komisję FRSE - Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Obecny projekt  "Tropem bajek w Europie'' będzie realizowany przez dwa lata. Kraje, z których szkoły złożyły aplikacje to: Czechy (koordynator), Słowacja, Turcja, Rumunia, Grecja, Polska (nasza szkoła). Wysokość  grantu: 20 000 EURO. Koordynatorem  szkolnym projektu jest pani J. Konowalska - nauczyciel języka angielskiego.
Dalsze, bardziej szczegółowe informacje na temat działań , terminów i szkół partnerskich  - po spotkaniu organizacyjnym koordynatorów , które planowane jest w drugiej połowie września.

comenius_rgb(3)

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry