Czyste Markowe Miasto?

Włodzimierz Karpiński

 2 kwietnia 2008    20:38

wk_2048.jpg ?... wypromować Marki, jako miasto czyste, estetyczne i zadbane.... Stan czystości naszego najbliższego otoczenia w podstawowy sposób rzutuje na poczucie komfortu życia. Walory najpiękniej nawet urządzonej przestrzeni publicznej pozostaną niezauważone, jeżeli będzie ona po prostu zaśmiecona. Niniejszy serwis ma służyć uświadomieniu i podnoszeniu osobistej odpowiedzialności obywateli za sprawy ochrony środowiska, w którym wszyscy żyjemy.?

Tekst pochodzi ze strony naszego miasta. http://www.marki.pl/portal/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=205

Uważam się za uświadomionego i czuję osobistą odpowiedzialność za sprawy ochrony środowiska, w którym wszyscy żyjemy. Mam natomiast poważne wątpliwości czy równie uświadomieni są ci, którzy podjęli się chronić nasze mareckie środowisko.

Korzystając z okazji, jaką był "news" primaaprilisowy Tor motocrossowy w Markach, dołożę swoje ?trzy grosze?.

To, co się dzieje na tym terenie, woła o pomstę do nieba. I nie tylko. To się prosi o prokuratora. Na obszarze około 300 na 300 metrów, powstaje dzika zwałka. I trwa w najlepsze. Nie od dziś. Nie trzeba daleko jej szukać. Zwały śmieci są widoczne z chodnika przy Piłsudskiego.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć.

wk_2048.jpg

wk_2052.jpg

wk_2053.jpg

Niniejsza galeria ma służyć uświadomieniu urzędników odpowiedzialnych za sprawy ochrony środowiska, jaki jest jego stan. Może uda się także podnieść osobistą odpowiedzialność tychże urzędników za stan środowiska, które mają chronić?

Włodzimierz Karpiński

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry