Wyniki Wyborów Samorządowych 2010 - Burmistrz i Rada Miasta

Krzysztof Bychowski Wybory

 22 listopada 2010    13:44

.

Wybory Burmistrza Miasta Marki:

1 Radosław Dec 1119 14.09%
2 Jacek Orych 2703 34.03%
3 Paweł Porębski 661 8.32%
4 Paweł Szymański 438 5.51%
5 Werczyński Janusz 3021 38.04%

Wybory do Rady Miasta Marki

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1135 14,54% 3 mandaty
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1877 24,04% 4 mandaty
KWW LEPSZE MARKI PL 162 2,07% 0
KWW NASZE MARKI 236 3,02% 0
KWW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2230 28,56% 7 mandatów
KW MARECKIE STOWARZYSZENIE GOSPODARCZE 2168 27,77% 7 mandatów

Rada Miasta Marki - Okręg nr 1

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Bojewski Piotr Jacek 123
2 Łukasiak Jacek 70
3 Manista Marzena Dorota 30
4 Werelich Arkadiusz Adam 144
5 Sulich-Chojecka Anna Elżbieta 45
6 Skierkowski Tomasz 52
Głosów na listę 464 19.50%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Święczkowska Danuta Janina 158
2 Paciorek Andrzej Hubert 49
3 Grabowski Grzegorz 32
4 Kur Jolanta Barbara 25
5 Pawluk Bohdan 48
6 Gałązka Artur 30
7 Błoński Kamil 46
8 Wojtyńska Teresa Anna 10
9 Królik Marta Kinga 3
10 Chodkowski Piotr Marek 5
11 Kwas Monika Barbara 43
Głosów na listę 449 18.87%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MARKI PL
1 Ziętara Paweł 27
2 Smater Anna Edyta 12
3 Nadolska Magdalena 8
4 Więcek Edward Przemysław 3
5 Lichodziejewska Róża Lidia 1
Głosów na listę 51 2.14%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MARKI
1 Fronczek Robert Zbigniew 43
2 Bęczkowska Małgorzata Maria 23
3 Włodarczyk Marek Andrzej 4
4 Starzyńska Grażyna Janina 4
5 Kurzepa Paweł 6
6 Zaremba Bogusław 31
Głosów na listę 111 4.66%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Przybysz-Piwko Maria Elżbieta 146
2 Kroczek Marek Tadeusz 82
3 Dąbkowski Bogusław 71
4 Mańk Marek 65
5 Szubierajski Wojciech Janusz 14
6 Krzyżanowska Maria Aurelia 31
7 Stefaniak Danuta 90
8 Zamęcka Joanna Beata 19
9 Chojecka Olga Julita 38
10 Jasiński Błażej Adam 23
11 Mielczarek Robert 47
12 Bychowski Krzysztof Piotr 25
Głosów na listę 651 27.35%
KOMITET WYBORCZY MARECKIE STOWARZYSZENIE GOSPODARCZE
1 Chwiłoc-Fiłoc Grzegorz Włodzimierz 78
2 Orłowski Jan Waldemar 67
3 Dwornikiewicz Katarzyna Izabela 61
4 Młodzianowski Grzegorz 50
5 Boguszewska Renata 28
6 Lis Robert Marcin 50
7 Ruszlewski Mirosław 42
8 Tankiewicz Robert Sławomir 62
9 Krajewski Jerzy 34
10 Choroś Bogdan Ryszard 88
11 Jaroch Michał Władysław 94
Głosów na listę 654 27.48%

Rada Miasta Marki - Okręg nr 2

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Pniewski Paweł 133
2 Zdunek Kamila 83
3 Gutkiewicz Mariusz Władysław 4
4 Sosnowski Adam Leszek 21
5 Antczak Franciszek Stefan 17
6 Grabowska Paulina Sylwia 23
7 Tołwiński Łukasz Piotr 6
8 Rusiniak Krystyna Danuta 24
9 Kołaczek Krzysztof Andrzej 7
Głosów na listę 318 14.03%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Dec Radosław Kamil 203
2 Piątek Michał 27
3 Perzanowska Karolina Maria 7
4 Woźniak Roman Józef 90
5 Nowak Aleksandra 12
6 Sulmińska Marta 47
7 Urbaniak Piotr Andrzej 13
8 Grabowska-Nowak Ewelina Kinga 21
9 Motyczyński Łukasz 39
10 Kudelska Barbara Władysława 6
11 Grześkowicz Marek 10
12 Zalewska-Zejgler Anna 14
13 Grabowski Jerzy 26
14 Powirska Mirosława Henryka 9
Głosów na listę 524 23.11%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MARKI PL
1 Kuran Magdalena Emilia 14
2 Reśko-Zachara Marzanna Joanna 7
3 Pietrzak-Ziętara Anna Maria 9
4 Robaczewski Dariusz 3
5 Kalinowski Robert Grzegorz 5
Głosów na listę 38 1.68%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MARKI
1 Pietrzak Robert Jan 19
2 Pruss Katarzyna 22
3 Rogiński Artur 4
4 Pietrzak Katarzyna Agnieszka 5
5 Ratyńska Katarzyna Wiesława 3
6 Paciorek Artur Marian 17
7 Felska Aneta 4
Głosów na listę 74 3.26%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Brzozowska Elżbieta Agnieszka 111
2 Grabowski Maciej 81
3 Sowińska Jolanta Barbara 78
4 Paciorek Tomasz Sławomir 87
5 Łazicki Paweł 33
6 Lużyńska Agnieszka 88
7 Kania Wiesław Andrzej 55
8 Banasik Anna Małgorzata 27
9 Kot Jerzy 25
10 Jaworski Mieczysław Stanisław 25
11 Sobolewski Tadeusz Piotr 20
12 Wilkowski Piotr Paweł 11
13 Bielecki Waldemar 40
14 Werczyński Janusz 107
Głosów na listę 788 34.76%
KOMITET WYBORCZY MARECKIE STOWARZYSZENIE GOSPODARCZE
1 Korotko Ryszard Zenon 58
2 Miechowicz Grzegorz Jan 78
3 Piotrowski Marcin 94
4 Górski Andrzej Bolesław 10
5 Pasternak Tadeusz Zenon 43
6 Romanowski Radosław Jacek 24
7 Kurek Mariusz 38
8 Domański Robert 63
9 Aszteborska Iwona Katarzyna 23
10 Jaźwińska Elżbieta 22
11 Chojnowski Paweł 72
Głosów na listę 525 23.16%

Rada Miasta Marki - Okręg nr 3

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Boryczko Dariusz Artur 145
2 Borkowska Elżbieta 88
3 Humięcki Tomasz 19
4 Wawrzyszko Dariusz Józef 9
5 Pasztaleniec Dorota Renata 21
6 Prus Grzegorz 31
7 Rogozińska Ewa Janina 40
Głosów na listę 353 11.17%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Gawkowski Marek Dariusz 96
2 Brzezińska Izabela 106
3 Sienkiewicz Tadeusz 92
4 Moczulska Barbara Halina 56
5 Laskowska Teresa Jadwiga 72
6 Pasymowski Michał Piotr 68
7 Lech Daniela Krystyna 66
8 Jóźwiak Alicja 52
9 Lempkowska Wioletta Katarzyna 22
10 Klawczyński Adam 25
11 Rostek Andrzej Jan 74
12 Cedro Krzysztof Zygmunt 10
13 Ziemiańska-Dec Katarzyna Stefania 3
14 Kwas Kamila Patrycja 12
15 Zalewski Grzegorz 13
16 Adamczyk Paweł Marcin 137
Głosów na listę 904 28.60%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE MARKI PL
1 Nadolski Andrzej Jan 27
2 Kalinowska Bożena Iwona 18
3 Lichodziejewski Adam Wacław 15
4 Jeziorski Bartosz 6
5 Gumól-Lubańska Natalia Bronisława 7
Głosów na listę 73 2.31%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MARKI
1 Starzyński Artur Andrzej 20
2 Starzyńska Marta Ewa 7
3 Szwagulińska Monika Irena 2
4 Jędrysiak Kamila 3
5 Dziwiński Jan 3
6 Zaremba Anna Beata 16
Głosów na listę 51 1.61%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Paszkiewicz Urszula Anna 146
2 Rżewski Filip Marcin 81
3 Trzemecki Bogdan Eugeniusz 62
4 Olbryś Alina Maria 110
5 Sępoch-Ożyńska Agnieszka 23
6 Zaszewski Marek Tomasz 18
7 Kierbiedź-Jaskólska Dorota 18
8 Borzecki Robert 12
9 Lesińska Małgorzata Urszula 18
10 Trefon Elżbieta 28
11 Świniarska Elżbieta 35
12 Mąkolski Andrzej Klemens 31
13 Pietras Edyta Agnieszka 14
14 Barański Konrad 16
15 Szczepanowski Marek 179
Głosów na listę 791 25.02%
KOMITET WYBORCZY MARECKIE STOWARZYSZENIE GOSPODARCZE
1 Orych Jacek 299
2 Pietrucha Dariusz Sylwester 177
3 Szczepanik Andrzej 13
4 Borysewicz Maria 32
5 Lament Tadeusz Cyprian 38
6 Dąbrowski Marcin 42
7 Skłodowski Tadeusz 96
8 Misior Ewa 19
9 Grześkiewicz Sylwester 29
10 Malinowska Alicja 74
11 Małachowska Iwona 23
12 Mikulski Włodzimierz 36
13 Krasuska Elżbieta 4
14 Grzywiński Grzegorz 31
15 Ostasz Szczepan 76
Głosów na listę 989 31.29%

źródło: wybory2010.pkw.gov.pl

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry