TPM CUP '10 - przed Fazą Pucharową

Marcin Brzeziński UMMarki TPM

 11 grudnia 2010    08:23

TPM CUP '10 Grupy rozegrane! Po 40 meczach poznaliśmy ćwierćfinalistów: PORR Polska, Red Devils, BAR 7, TITANS, Team 4 Fun, Niespodzianka Marki, IN PLUS, Promil Marki. Mecze 1/8 będą trwały 2x10 minut. Wyniki sobotnich rozgrywek

Największe emocje wzbudzają pary ćwierćfinałowe. Pierwotnie planowaliśmy ustawienie ich wg tradycyjnego systemu, jednak umożliwiłoby to ponowną rywalizację drużyn z tej samej grupy na etapie półfinałów. Uznaliśmy, że ciekawiej będzie, jeżeli pary zostaną wymieszane tak, by takie spotkanie możliwe było tylko w przypadku małego i dużego finału. Podane rozstawienie sprawia, że rozgrywki stają się ciekawsze, a drużyna ma szansę na grę ze zróżnicowanymi przeciwnikami. Proszę także wziąć pod uwagę, że podawane informacje w trakcie rozgrywek były niepełne, co było spowodowane trwaniem rozgrywek grupowych!


Harmonogram rozgrywek niedzielnych:

Hala otwarta od godz. 10:50

1/8

E: 11:15 - PORR Polska - Red Devils
F: 11:45 - BAR 7 - TITANS
G: 12:15 - Team 4 Fun - Niespodzianka Marki
H: 12:45 - IN PLUS - Promil Marki

1/4

I: 13:15 - 1E - 1F
J: 13:45 - 1G - 1H

Mecz o 3. miejsce

14:15 - 2I - 2J

Finał

14:45 - 1I - 1J

Kwestie porządkowe:
1. Na terenie Szkoły, do którego należy Hala, obowiązuje kategoryczny zakaz palenia i spożywania alkoholu! Jeżeli ktoś nie może się powstrzymać, prosimy na czas spożycia opuścić teren Szkoły. Jeżeli już ktoś wyjątkowo nie zdąży opuścić terenu, nalegamy aby nie zostawiał po sobie niedopałków(!) czy butelek(!). Tyczy się to zarówno szatni jak i widowni!
2. Widzów, w tym żony, dziewczyny, narzeczone, koleżanki, przyjaciółki, zapraszamy na widownię. Tym bardziej, jeżeli przychodzą w obuwiu niewskazanym do użycia na parkiecie. Jak widzicie, konstrukcja hali nie pozwala na luźne przejścia wzdłuż placu gry, a jak sami przyznawaliście, mniej osób na dole powoduje większy luz i porządek.
3. Postaramy się udrożnić drogę przejścia przy ścianie w okolicy spikerki, także bardzo prosimy nie przechodzić przed stolikiem, ani nie wchodzić na plac gry w trakcie spotkania innych zespołów.
4. Termin odbioru kaucji został podany w Regulaminie Turnieju. Gdyby ktoś nie mógł przybyć w podanym terminie, prosimy o kontakt drogą mailową. W trakcie rozgrywek nie będzie możliwości odbioru kaucji! Nie będziemy na to przygotowani - będziemy zajmować się rozgrywkami.
5. Niestety pod koniec rozgrywek doszło do małej awarii oświetlenia na korytarzu. Możliwe są pewne utrudnienia z tym związane.
6. W trakcie rozgrywek grupy A, zginął kluczyk od wejścia do pomieszczeń administracji przy wejściu na widownię. Kluczyk był włożony do drzwi od strony klatki schodowej. Niestety po 2 minutach wyparował. Przeszukaliśmy teren Hali, ale go nie znaleźliśmy. PROSIMY O ZWROT!
7. Rozplanowanie drużyn w szatniach będzie wywieszone na drzwiach każdej z nich.
8. Na rozegranie spotkania oraz przerwy i rozgrzewki przewidziane jest 30 minut. Długość przerwy między połówkami uzależniona będzie od woli obydwu drużyn.
9. Od fazy 1/4 spotkania będzie sędziować obu arbitrów naraz.
10. Komentarze zawierające wulgaryzmy, przezwiska, wyzwiska nie będą publikowane.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry