Tomasz Paciorek - podziękowania

Krzysztof Bychowski Wybory

 21 grudnia 2010    22:46

Szanowni Państwo!
Chciałbym poinformować, że wraz z wyborem na Burmistrza Miasta Marki Pana Janusza Werczyńskiego i tym samym wygaśnięciem jego mandatu radnego, w wyborach do rady Miasta Marki w okręgu nr 2, jestem kolejną osobą z listy nr 27 KWW Krajowa Wspólnota Samorządowa, która uzyskała największą liczbę głosów.

W związku z powyższym w dniu 22 grudnia 2010 r. na III sesji Rady Miasta Marki złożę ślubowanie i obejmę mandat radnego.

Nim to oficjalnie nastąpi pragnę podziękować tym wszystkim, którzy
w dniu 21 listopada 2010 r. oddali na mnie swój głos. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa zaufania.

Chciałbym również złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niechaj spełnią się Państwa najskrytsze marzenia, a Nowy 2011 rok niech będzie pełen miłości i dobroci.


Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry