Udany debiut ... przyszły rok będzie jeszcze lepszy

Marcin Piotrowski RadaMiastaMarki

 6 marca 2011    13:16

W ostatnią sobotę w  XI HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DLA SAMORZĄDOWCÓW w Radzyminie wystąpiła reprezentacja naszego Miasta, zajmując IV miejsce (9 drużyn) wygrywając grupę z dorobkiem 9 punktów, wygrywając wszystkie mecze grupowe (drużyny w grupie: Tłuszcz, Gmina Wołomin, Urząd Pracy w Warszawie).

dyplom1

W tym miejscu należy wspomnieć, iż był to pierwszy raz gdy drużyna z Marek uczestniczyła w  turnieju (z uwagi na fakt, iż mieliśmy stosunkowo mało czasu na przygotowania - przed turniejem odbyliśmy jedynie dwa treningi). Poziom był bardzo wysoki i wyrównany (wiele drużyn prezentowało profesionalne wyszkolenie). Koszty udziału w turnieju pokryli sami uczestnicy. Barwy naszego miasta reprezentowali: Przewodniczący Rady Miasta Marcin Piotrowski, radni - Arkadiusz Werelich, Grzegorz Miechowicz, Michał Jaroch oraz Naczelnik Wydziału Monitoringu i Obronności Zarządzania Kryzysowego Mirosław Grykałowski. Niestety w fazie półfinałowej ulegliśmy reprezentacji z Ząbek, zaś w walce o III miejsce z przedstawicielami Tłuszcza (wzięli odwet za fazę grupową). W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować pozostałym kolegom - uczestnikom tego turnieju za ogromne serce do walki, jak również za wkład w promocji naszego miasta. Czując niedosyt, myślę że mogę zapewnić, iż w następnym turnieju będziemy mogli sięgnąć po pozycje medalowe ...

turniej1

Poniżej wyniki turnieju:

1. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko ? Pomorskiego
2. Gmina Ząbki
3. Gmina Tłuszcz
4. Gmina Marki
5. Powiat Wołomiński
6. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
7. Gmina Radzymin
8. Gmina Wołomin
9. Gmina Jadów

Z pozdrowieniami

Marcin Piotrowski

Przewodniczący Rady Miasta

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry