URATUJ ŚWIĘTEGO! 2011

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 17 marca 2011    09:04

logo_us2011I Ty możesz przyłączyć się do wspólnej modlitwy za dzieci nienarodzone zagrożone aborcją.
„Uratuj Świętego!” - III Edycja Akcji odbywa się pod hasłem „Ewangelia Życia”. Temat tegorocznej edycji nawiązuje do encykliki Jana Pawła II. Zbliżająca się beatyfikacja Jana Pawła II sprawiła, że odeszliśmy od konwencji, którą utrzymywaliśmy od I edycji (nowenna każdego roku odbywała się pod hasłem bieżącego roku duszpasterskiego Kościoła w Polsce). Pragniemy w tym szczególnym roku pochylać się nad słowami Papieża dotyczącymi świętości życia.


Więcej szczegółów na stronie Organizatorów Akcji www.UratujSwietego.pl.

Galeria

fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry