MTS Marcovia 2000 znowu wygrywa!

Krzysztof Bychowski Marcovia

 28 sierpnia 2008    22:56

Drodzy kibice!
MTS Marcovia 2000 znowu wygrywa! W rozpoczętym niedawno sezonie, nasz klub grajacy obecnie w LO rozegrał trzy mecze. Na inaugurację pokonaliśmy rezerwy Dolcana Ząbki 2:0, w drugiej kolejce był wyjazd na Gwardię i również zwycięstwo 2:1 i wreszcie wczoraj podejmowaliśmy drużynę z Wesołej która zabrała ze sobą pokaźny worek bramek. Wygraliśmy bowiem 5:0. Tym prostym sposobem jako, że wygrywąjący otrzymuje 3 pkt (to dla mniej zorientowanych forumowiczów) znajdujemy się na czele tabeli LIGI OKRĘGOWEJ. A czołówka tabeli wyglada tak:
pkt bramki
1. MARCOVIA 2000 9 9:1
2. BUG WYSZKÓW 9 6:1
3. WILGA GARWOLIN 7 12:3
4. FALENICA W-WA 6 8:3
5. TARGÓWEK W-WA 6 7:4

Zainteresowanych odsyłam do www.90minut.pl gdzie podawane są wyniki meczów wszystkich drużyn i tabele.
W związku z powyższym zachęcam forumowiczów do uczęszczania na mecze naszej drużyny bo warto. Bądźcie obecni przy narodzinach nowego wymiaru w 85 letniej już historii MARCOVII. Idziemy po sukces, jakim niewatpliwie będzie awans do IV ligi. W imieniu zawodników i Zarządu serdecznie zapraszam.

członek Zarzadu
Marek Zieliński

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry