Wakacyjne pożegnanie z "Przedszkolandią" w MOK w Markach

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 24 czerwca 2011    23:52

2011-06-17 zak przedszkolandia_0217Z okazji zakończenia roku k.o. 2010/2011 w Mareckim Ośrodku Kultury odbyły się liczne uroczystości stanowiące podsumowanie pięknej, całorocznej pracy poszczególnych grup i klubów zainteresowań. Jedną z nich jest "Przedszkolandia" -  zajęcia zorganizowane w oparciu o autorski program naszej instytucji, realizowany od kilku lat dla 3-5 latków.
17 czerwca 2011 dzieci, rodzice, pedagodzy i zaproszeni goście spotkali się na uroczystym zakończeniu roku, podczas którego dzieci obejrzały spektakl teatralny p.t.: "Kubuś i przyjaciele" - wystąpili artyści i animowane lalki ? przedszkolaki zaprezentowały także piosenki i tańce, odbyło się wręczenie dyplomów i książek.
Spotkanie rozpoczęła Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka witając serdecznie wszystkie dzieci oraz ich gości i zaprosiła na przedstawienie oparte na przygodach lubianego przez wszystkich Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Piękne dekoracje, sympatyczni bohaterowie i wartka akcja od razu porwały publiczność, która żywo reagowała i nawiązywała kontakt z aktorami chętnie włączając się do proponowanych zabaw, aktywności i konkursów. Aktorzy i ich "mali pomocnicy" zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Po krótkiej przerwie przyszedł czas na występy dzieci - obydwie grupy "Przedszkolandii" zaprezentowały kolejno piosenki, których nauczyły się podczas zajęć z języka angielskiego, prowadzonych przez Annę Dąbrowską-Pękocką oraz piękne piosenki i tańce, które poznawały pod opieką Edyty Czyżkowskiej, Pauliny Borzeckiej i w trakcie zajęć rytmicznych prowadzonych przez Annę Skrzypek. Rodzice i opiekunowie nie kryli wzruszenia kiedy dzieci prezentowały swoje ulubione piosenki w występach solowych przy akompaniamencie Ani Skrzypek.
Chwilę później przyszedł czas na ostatnią, nie mniej wzruszającą część uroczystości - Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka podziękowała serdecznie i wręczyła pamiątkowe książki i dyplomy pedagogom prowadzącym zajęcia w "Przedszkolandii", jednocześnie odbierając od nich i przedstawicieli rodziców szczere słowa podziękowań za wspaniałą organizację zajęć i doskonałe warunki do pracy z dziećmi. Następnie wraz z pedagogami wręczyła dyplomy i nagrody uczęszczającym na zajęcia przedszkolakom oraz pogratulowała wszystkim dzieciom ich wspaniałych osiągnięć i podziękowała za wspólnie spędzony rok im i ich rodzicom, życząc jednocześnie pogodnych, udanych wakacji.
Na koniec, gdy już każdy miał w ręku swój dyplomik nadszedł moment na ostatnie ciepłe życzenia, drobne upominki i pamiątkowe zdjęcia, które na pewno nie raz przywołają wspaniałe wspomnienia czasu wspólnie spędzonego w Mareckim Ośrodku Kultury.
Działanie naszej "Przedszkolandii" wznowimy od września - na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 3-4 lat.

[gallery order="DESC"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry