Podwójny sukces zawodników UKS Struga na Drużynowych Mistrzostwach Polski!

Michał Suchecki UKSStruga

 13 listopada 2011    22:31

DSC02447Po raz ósmy warcabiści UKS Struga udowodnili, że stanowią najlepszą drużynę w Polsce!

Na XIX Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim w dniach 11-13.11.2011 nasza czwórka (Edyta Suchecka, Marcin Grzesiak, Michał Janicki, Paweł Suchecki) kolejny raz wywalczyła I miejsce! Żaden klub warcabowy w Polsce nie może się poszczycić takim sukcesem. Od 2003 roku tylko raz było II miejsce (2009r), a poza tym co roku Drużynowe Mistrzostwo Polski! Na tegorocznych zawodach złoto marecka drużyna zdobyła bez problemu, z dużą przewagą punktów, wygrywając wszystkie mecze.

Żeby przypieczętować sukces i potwierdzić swoje mistrzostwo, nasi zawodnicy wywalczyli w niedzielnych II Drużynowych Mistrzostwach Polski w grze błyskawicznej również złoto.

Jako ciekawostkę podajemy fakt, że zgodnie z regulaminem na Mistrzostwach Polski zawodnicy grają w tzw. ,,warcaby latające''' - gdzie losowana jest pozycja startowa, co nie pozwala na schematyczną grę, lecz daje pole do popisu umysłom. Wszak wylosowanie pozycji startowej to 360 różnych możliwości.

Jesienne mistrzostwa zarówno indywidualne jak i te ostatnie - drużynowe wzbogaciły nasz klub o kolejne puchary, medale i tytuły. Oby znakomita forma naszych warcabistów potwierdziła się na Mistrzostwach Polski w grze aktywnej, które odbędą się w Markach 26 listopada. Tymczasem wielkie gratulacje dla naszej drużyny!

Udział drużyny UKS Struga w MP był dofinansowany przez Urząd Miasta Marki.

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry