Turniej karate Kyokushin w ZS2 w Markach

Michał Suchecki UKSStruga

 2 marca 2006    20:46

W niedzielę 26 lutego 2006 Zespół Szkół nr 2 w Markach przeżywał prawdziwe oblężenie. Od rana w kierunku szkoły podążali zawodnicy, trenerzy, kibice i zaproszeni goście. Powodem tego sympatycznego ?najazdu? były organizowane w w/w szkołę kolejne już Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Kadetów w karate Kyokushin. Organizatorem turnieju był Mazowiecki Okręgowy Związek Karate oraz Uczniowski Klub Sportowy ?STRUGA?, sekcja Karate Kyokushin prowadzona przez sempaia Dariusza Klimka.

W zawodach wzięło udział 134 zawodników z 8 klubów zrzeszonych w Mazowieckim Okręgowym Związku Karate.
Karatecy rywalizowali w 16 kategoriach , trzech konkurencjach: kata, walkach reżyserowanych oraz kumite.

Młodzi karatecy dzielnie walczyli przy gorącym aplauzie licznie zgromadzonej publiczności. Kibicami byli przedstawiciele władz miasta wraz z Burmistrzem Januszem Werczyńskim, rodzice, mieszkańcy Marek.

Po zaciętych, sportowych walkach nastąpiło uroczyste podsumowanie turnieju i wręczenie nagród zwycięzcom. Medale i puchary, ufundowane przez Urząd Miasta Marki, wręczył Burmistrz Miasta Janusz Werczyński.
Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry