18 grudnia 2012    13:32

Życie stawia przed nami wyzwania, które pojawiają się w sytuacjach, które ciężko przewidzieć. Niezależnie od tego, jakie są to wyzwania, należy podjąć się ich realizacji. Jednym z takich wyzwań, które stanęło przede mną, a które wiąże się z oczekiwaniami innych, jest przewodniczenie mareckiej PO.

Wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie w mareckiej PO, sprawiły, że należało wziąć sprawy w swoje ręce. Należało podjąć wyzwanie, po męsku stawić czoła problemom, które niewątpliwie pojawiały się i pojawiają w mareckim kole.

Oczywiście najważniejszą kwestią, bez której nie byłoby mowy o jakichkolwiek zmianach, jest poparcie członków koła. Poparcie, za które bardzo dziękuję. Powierzenie mi tej misji, to dla mnie wielki zaszczyt, ale i odpowiedzialność, która wiąże się z oczekiwaniami zmian.

Zadanie nie jest proste, bo nie jest tajemnicą, że notowania krajowej PO w Markach jest, jakie jest. Nie jest źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Należy jednak zaznaczyć, że najważniejsi są ludzie, którzy działają dla dobra Marek, a nie sama przynależność do tej, czy innej partii. Mam to niewątpliwe szczęście, że w naszym kole są osoby, które chcą działać, które chcą zmieniać nasze miasto na lepsze, którym zależy na tym, aby Marki były postrzegane, jako lider w regionie.

Jako przewodniczący zapewniam, że mam pomysł na wzmocnienie naszego Koła na lokalnym terenie. Mam pomysł na kierunki rozwoju naszego Koła. W innym wypadku nie podjąłbym tego wyzwania.

Szanowni Mieszkańcy, jako przewodniczący Koła Platformy Obywatelskiej w Markach zachęcam do wstępowanie w nasze szeregi. Mamy wsparcie posłów i senatorów RP. Mamy wsparcie władz wojewódzkich (obwodnica Marek), to wszystko sprawia, że  razem możemy więcej. Razem zmieniajmy Marki.

Na zdjęciu poniżej ? spotkanie z wojewodą mazowieckim Jackiem Kozłowskim, które dotyczyło obwodnicy Marek, a którego organizatorem było m. in. nasze koło.

Galeria

zdjecie: 46515
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry