Polityczne roszady w Markach

Arkadiusz Werelich POMarki

 21 grudnia 2012    13:28

Po konflikcie zmieniły się władze PO. Nowego szefa ma także PiS.

Stowarzyszenie Grupa Marki 2020 zdążyło poinformować, że ich członek, radny Paweł Pniewski, stanął na czele mareckiej Platformy Obywatelskiej, by wkrótce aktualizować informację o oświadczenie Joanny Sokołowskiej-Żuk, dotychczasowej szefowej.

W listopadzie zarząd regionalny PO ?jednogłośnie uchylił wszystkie uchwały, które zostały podjęte 16 października na zebraniu Mareckiego Koła PO, które zostało zwołane przez wiceprzewodniczącego Pawła Pniewskiego, a jego jednym z głównych celów było odwołanie z funkcji przewodniczącej koła Joanny Sokołowskiej-Żuk. Zarząd Regionu uchylając uchwały potwierdził, że odwołanie przewodniczącej Joanny Sokołowskiej-Żuk było niezgodne z uchwałami i statutem Platformy Obywatelskiej?, czytamy w oświadczeniu.

Oboje zainteresowani nie chcą komentować wydarzeń z października. O wewnętrznych niesnaskach chce zapomnieć nowy przewodniczący Arkadiusz Werelich, wybrany 10 grudnia...

http://www.wiesci.wolomin.com/?f=xml/201251.xml&p=4

Galeria

zdjecie: 46796
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry