Zasady prowadzenia Kampanii wyborczej w Portalu Społeczności Marek

Krzysztof Bychowski Wybory

 21 października 2006    16:57

Zapraszamy Komitety Wyborcze do nadsyłania materiałów wyborczych przeznaczonych do publikacji na stronach Portalu Społeczności Marek.
W mijającym tygodniu wysłaliśmy do Komitetów Wyborczych działających na terenie naszego miasta list zawierający zaproszenie do nadsyłania materiałów wyborczych oraz określenie zasad publikacji tych materiałów.
Poniżej publikujemy treść listu wysłanego do Komitetów Wyborczych.

=============================================

PROŚBA
Proszę o odpowiedź czy Państwa Komitet Wyborczy będzie nadsyłał materiały do publikacji na Portalu Społeczności Marek (www.marki.net.pl) wg poniższych zasad?

ZAPRASZAMY
Zapraszamy Komitety Wyborcze działające na terenie miasta Marki do nadsyłania materiałów wyborczych przeznaczonych do publikacji na stronach Portalu Społeczności Marek. Kopię tego dokumentu otrzymają pełnomocnicy komitetów wyborczych działających na terenie naszego miasta.

JAKIE MATERIAŁY
Zapraszamy do nadsyłania następujących materiałów wyborczych:

1. Program Komitetu wraz z listą kandydatów
Format: 1 dokument tekstowy (bez zdjęć) zawierający:


  • dane kontaktowe Komitetu Wyborczego (w tym adres strony internetowej, adres e-mail do kontaktów z wyborcami itd);

  • program Komitetu Wyborczego;

  • listę kandydatów (do Rady Miasta, Rady Powiatu oraz na stanowisko Burmistrza), wraz z ich sylwetkami, dokonaniami itp.; referencje,

  • i inne ?stałe? informacje o Komitecie.


Dokument ten zostanie opublikowany jednorazowo i nie będzie możliwości wprowadzania w nim merytorycznych zmian.

2. Ulotka wyborcza
Format: 1 dokument w formacie pdf wielkości do 10Mb zawierający dowolne informacje, zdjęcia.

3. Wiadomości o działalności Komitetu
Format: dokumenty tekstowe bez zdjęć zawierające informacje o organizowanych spotkaniach z wyborcami, odpowiedzi na pytania wyborców, oświadczenia, stanowiska itp. wysyłane nie częściej niż raz na 4 dni.
Nie będą publikowane materiały wyborcze zawierające oskarżenia, pomówienia plotki itp. na temat kandydatów konkurencyjnych komitetów - portal marki.net.pl nie może być wykorzystywany do prowadzenia negatywnej kampanii wyborczej. W przypadku odrzucenia jakiegoś materiału redakcja powiadomi o tym zainteresowany komitet wyborczy oraz czytelników portalu stosowną informacją.

FORMAT, TERMIN I SPOSÓB NADSYŁANIA MATERIAŁÓW
Wszystkie materiały (z wyjątkiem ulotki wyborczej) prosimy przysyłać pocztą elektroniczną w formacie tekstowym (rtf, odt lub doc) bez zdjęć pod adres e-mail: wybory@marki.net.pl. Materiały muszą być wyraźnie oznaczone nazwą komitetu wyborczego którego dotyczą.
Materiały będą publikowane na portalu w przeciągu dwóch dni roboczych. Materiały do publikacji można nadsyłać do 9 listopada 2006 (czwartek) do godz 8.00. Materiały nadesłane po tym terminie nie zostaną opublikowane przed 12 listopada 2006 (dzień wyborów).

SPOSÓB KONTAKTU
W odpowiedzi na ten list prosimy o odpowiedź (w formie e-maila pod adres wybory@marki.net.pl) czy komitet będzie nadsyłał materiały wyborcze do publikacji na stronie marki.net.pl - odpowiedź ta zostanie opublikowana na stronach marki.net.pl
W przypadku wyrażenia chęci publikacji prosimy o wyznaczenie jednej osoby odpowiedzialnej za nadsyłanie materiałów wyborczych, podanie jej telefonu i określenie jednego adresu e-mail z którego będą nadsyłane materiały. Jeżeli komitet nie dysponuje adresem e-mail prosimy o kontakt telefoniczny - istnieje możliwość udostępnienia skrzynki e-mailowej na czas kampanii wyborczej.

JAK MATERIAŁY BĘDĄ OPUBLIKOWANE
Materiały wyborcze będą publikowane w Portalu Społeczności Marek w dziale wybory 2006.
W nagłówku działu znajdą się linki do programów wyborczych poszczególnych komitetów oraz linki umożliwiające pobranie ulotek wyborczych ułożone wg numerów list.
Poniżej znajdą się wiadomości o działalności komitetów oraz informacje portalu o wyborach w formie chronologicznie ułożonych ?newsów?.

redakcja portalu
www.marki.net.pl
wybory@marki.net.pl

=============================================

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry