ODBIÓR ODPADÓW

Piotr Matusiak UMMarki

 8 lipca 2013    16:03

W związku ze wzrostem ilości odpadów, firma LEKARO zobowiązała się do zwiększenia liczby pojazdów obsługujących sektory w Markach, tak by w przyszłości uniknąć opóźnień.


Szanowni mieszkańcy,


pragniemy poinformować, że odpady (w pojemnikach, workach) należy wystawiać przed nieruchomości w określonym w harmonogramie dniu odbioru do godziny 6.00 rano.


Spośród zgłaszanych do nas nieruchomości, z których nie odebrano odpadów okazuje się, że często były one wystawione za późno, a firma z rana przejeżdżała i odbierała odpady.


W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o terminowe wystawianie odpadów w pojemnikach i workach w danym dniu odbioru. Worki z posegregowanymi odpadami oraz pojemniki z odpadami zmieszanymi (jeśli nie posiadają Państwo dostępnej dla pracowników firmy wywozowej altanki śmietnikowej znajdującej się w linii ogrodzenia) należy wystawić przed posesję. Pracownicy firmy nie wchodzą na nieruchomości i nie wyjmują pojemników zza ogrodzenia.


Ponadto firma LEKARO stwierdziła około 20-30% wzrost ilości odpadów względem szacunków przetargowych. Dlatego też pojazdy, które jeździły nie były w stanie odebrać wszystkich odpadów. Firma LEKARO zobowiązała się do zwiększenia liczby pojazdów obsługujących sektory w Markach, tak by w przyszłości uniknąć opóźnień.


Wszelkie reklamacje są realizowane przez firmę LEKARO w ciągu 24 godzin.


Jeśli danego dnia odpady nie zostały odebrane, należy do urzędu zgłosić reklamację. Następnego dnia po dniu, w którym miał nastąpić odbiór odpadów firma LEKARO realizuje reklamacje. W związku z powyższym pojemniki i worki powinny nadal być wystawione, tak by pracownicy firmy wywozowej mogli odebrać odpady.


PM- Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Galeria

zdjecie: 53921

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry