POŻEGNANIE LATA U ŚW. IZYDORA

Piotr Matusiak AkcjaKatolicka MOK UMMarki OSP

 16 września 2013    14:12

Relacja z festynu Lato w mieście - Rodzina bezpieczna na drodze.

"Lato w mieście - Rodzina bezpieczna na drodze" pod takim hasłem można było się bawić w minioną niedzielę podczas rodzinnego festynu na terenie parafii Św. Izydora w Markach współfinansowanego z środków budżetowych miasta Marki w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Podczas festynu zorganizowano konkursy i zabawy mające na celu edukację w zakresie bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły i nie tylko...... także podczas jazdy na rowerze czy aucie.

Dzięki strażakom z OSP Marki można było się nauczyć poprawnego udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach. Strażacy chętnie prezentowali sprzęt, opowiadali o ich pracy, wyjaśniali zasady bezpieczeństwa i odpowiadali na wiele innych pytań.

Na scenie zaprezentowały się grupy artystyczne Mareckiego Ośrodka Kultury, nasz marecki młodzieżowy zespół "OPEN HEART", następnie "BLUE FIGHTERS". Można było się bawić w rytmach piosenek zespołu "TESTIMONIUM" a na koniec potańczyć z zespołem "ŻUKI".

Najmłodsi chętnie korzystali z dmuchanych zjeżdżalni, quadów, gokartów i cierpliwie stali w długiej kolejce do cukrowej waty. Smakosze domowych wypieków szybko opróżnili kawiarenkę ze słodkości a grochówka cieszyła się zainteresowaniem wielu odwiedzających.

Miasto Marki |

PM- Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Galeria

zdjecie: 56050
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry