Marcovia - Białołeka Warszawa KIBICUJ CHŁOPAKOM!!!

Mikołaj Szczepanowski Marcovia MarkiZin

 22 kwietnia 2007    20:46

Marcovia - BiaÅ?oÅ?eka Warszawa W ostatnią sobote Marcovia pokonała Wicher Kobyłke 2:0 i aktualnie znajdują się na 1. miejscu w tabeli z jednym punktem przewagi nad Mazurem Radzymin (Mazur ma do rozegrania jeszcze jeden mecz).
W najbliższą sobote gra wyjazdowy mecz z rezerwami ząbkowskiego Dolcanu a 2 maja o godzinie 17 przy obiekcie na ul. Wspólnej 12 rozegra ciężki mecz z drużyną z Białołęki!!

POMÓŻMY CHŁOPAKOM NASZYM DOPINGIEM!!! Bądźmy na meczu!!!
02 MAJA 2007 GODZINA 17 WSPÓLNA 12

O tym co działo się na meczu z Wichrem opowiada Piotras: "Na ostatnim meczu ligowy przy ulicy Wspólnej zameldowała sie grupa kilkunastu kibicow wpierająca nasz MTS w walce o 3 punkty. Był to ich ligowy debiut przed Marecka publicznoscią. Doping stał na bardzo przyzwoitym poziomie co dodało skprzydeł piłkarzom Marcovii i poprowadziło zespół do zwyciestwa."

Szybki89

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry