Prosta rzecz, która może uratować życie

Maciej Krajewski OSP

 25 listopada 2014    15:51

Jak wiadomo nikt z nas nie zna dnia, ani godziny kiedy to może nam się przytrafić jakieś nieszczęście. Czasami minuty czy sekundy decydują o tym, czy udzielana pomoc będzie skuteczna. Niestety nie zawsze możemy dowiedzieć się wszystkiego o osobie, której udzielamy pomocy i dlatego polecamy wszystkim, a w szczególności osobom, które są na coś uczulone, lub leczą się na choroby przewlekłe i przyjmują stale leki, proste ale bardzo skuteczne rozwiązanie jakim jest OPASKA RATUNKOWA SOS.

Opaska Ratunkowa SOS to najskuteczniejszy produkt w postaci opaski silikonowej, która w dużym stopniu dzięki zawartych na niej informacjach: IMIĘ, GRUPA KRWI, NUMERY TELEFONU DO BLISKICH, WAŻNE CHOROBY, UCZULENIA NP.: LEKI pomaga służbom medycznym jak i zwykłym ludziom przynieść Tobie skuteczną pomoc ratującą zdrowie a nawet życie. Każda z tych informacji ma ogromne znaczenie, umieszczenie na niej twojego imienia pozwala by ratownicy medyczni lub personel oddziału ratunkowego mogą zwracać się do ciebie po imieniu, to powoduje poczucie bezpieczeństwa, grupa krwi to skrócenie czasu o 30 minut w przygotowaniu dla Ciebie odpowiedniej krwi, nr telefonów do bliskich pozwalają skutecznie pomóc zagubionemu dziecku np.: w markecie na plaży i wczasach zagranicznych a także osobom cierpiącym na choroby utraty pamięci (ALZHEIMERA). Uczulenia ­ ta informacja daje personelowi medycznemu jasne informacje o lekach, które powodują uczulenie. Informacja o ważnych chorobach to ogólny obraz twojego zdrowia. Wszystkie te informacje znajdują się na wewnętrznej stronie silikonowej opaski by zachować dyskrecję przed osobami trzecimi, po zewnętrznej stronie międzynarodowy znak wzywania pomocy SOS wyraźnie świadczy o jej funkcji

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat lub złożyć zamówienie zapraszamy na stronę Rescue Ring

Galeria

zdjecie: 70764
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry