Aktualizacja numeracji

Antoni Widomski UMMarki

 1 kwietnia 2009    19:37

Ogłoszenie

W związku z przystąpieniem do prac związanych z aktualizacją numeracji porządkowej w mieście Marki, Urząd Miasta zwraca się do mieszkańców z prośbą o zgłaszanie ewentualnych przypadków błędnie nadanej numeracji budynków, jak również uwag związanych z nazewnictwem ulic, w tym szczególnie potrzebą nadawania nazw.

Zgromadzone dane będą podstawą do podjęcia uchwały Rady Miasta Marki w sprawie aktualizacji numeracji porządkowej nieruchomości położonych na terenie miasta Marki i ustalenia odpowiedniej kolejności jej przeprowadzenia.

Wszelkie pomocne informacje, prosimy kierować na adres: Urząd Miasta Marki, Al. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki lub pocztą elektroniczną na adres: pisarek@marki.pl

Z góry dziękujemy wszystkim mieszkańcom Marek, którzy odpowiedzą na niniejsze ogłoszenie i udzielą stosownych informacji.

Podpisał Z-ca Burmistrza mgr Krzysztof Wnuk

Galeria

zdjecie

Antoni Widomski

Współpracuje z portalem od 2004 roku

www.historia.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry