Spróbuj się na rękę! Zapraszamy na amatorskie zawody w siłowaniu!

Tomasz Paciorek UMMarki StowarzyszenieMPS

 29 maja 2015    13:09

 Szanowni Państwo

Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" oraz Burmistrz Miasta Marki zapraszają bardzo serdecznie na I Amatorskie Zawody w Markach w Siłowaniu na Rękę "MARKI ARMWRESTLING CUP 2015"

To niesamowita okazja na sprawdzenie swojej siły i zmierzenie się z przeciwnikiem. To również możliwość wspaniałej zabawy -gdyż są to zawody amatorskie i każda pełnoletnia osoba może wziąć w nich udział -zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zawody mają na celu rozpropagowanie zdrowego stylu życia, dbania o zdrowie poprzez ruch, wysiłek i budowanie dobrej sylwetki. Przygotowaliśmy dla Państwa następujące kategorie wagowe: -do 70kg -do 80 kg -do 90 kg -kategorię Open dla Panów oraz kategorię Open dla Pań.  W zawodach będzie możliwiść walki na prawą i lewą rękę. Prosimy również o zapoznanie się z wyciągiem z regulaminu zawodów. I tak: zabrania się: - korzystania z bandaży, opasek, pasów itp. usztywnień na nadgarstkach, łokciach ręki walczącej. - mieć na ręce walczącej jakiekolwiek przedmioty (obrączkę , bransoletkę lub zegarek), - żucia gumy, - uczestnictwa w zawodach będąc pod wpływem alkoholu, czy narkotyków. W razie wątpliwości, co do tego, że zawodnik jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków, Sędzia Główny ma prawo przeprowadzić test, a w przypadku pozytywnego wyniku - zdyskwalifikować zawodnika. Uczestnik zawodów musi mieć ukończone 18 lat.

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 6 CZERWCA (sobota) 2015 O GODZ. 11.00 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W MARKACH PRZY UL.OKÓLNEJ 14. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZACHĘCAMY DO TRENINGU TECHNICZNEGO ORAZ SIŁOWEGO. Zostało jeszcze kilka dni :) ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO KIBICOWANIA !!!

Zapewniamy: -brak opłaty startowej- wstęp wolny dla wszystkich -zawodowego sędziego -zawodowego protokolanta -profesjonalny sprzęt -obecność w zawodach mistrzów Polski i Świata -napoje oraz posiłki regeneracyjne dla zawodników -opiekę medyczną -oprawę muzyczną -nagrody dla zwycięzców.

Impreza objęta jest honorowym patronatem Burmistrza miasta Marki oraz dofinansowana ze środków miejskich.

Jesteśmy dumni, że naszymi sponsorami są:

TOYOTA Marki, Agencja Ubezpieczeniowa Violetta Gontarczyk, Zakład Medyczny PULMO, Biuro Rachunkowe Micharelli, Karczma u Bociana, DELCO Perspective & Business. 

Dodatkowo informujemy, iż patronat medialny nad zawodami objęła gazeta KURIER MARECKI. Będziemy również gościć przedstawicieli portalu internetowego warszawa.pl.

Swoją obecnością zaszczycą nas także:

Jan Żółciński -aktualny mistrz Polski w kat.110 kg oraz medalista MŚ z 2013 i 2015.

Mariusz Podgórski ośmiokrotny Mistrz Polski do 70 kg, aktualny pięciokrotny zdobywca Pucharu Polski do 78 kg, triumfator wielu innych krajowych jak i międzynarodowych zawodów. W swoim dorobku ma również tytuł drugiego wicemistrza Mistrzostw Europy oraz czwartego zawodnika Mistrzostw Świata.

Konrad Jaworowski. Ćwiczy siłowo od 14 roku życia. W ostatnich latach bardziej intensywnie. Kilka razy startował w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. W tej konkurencji jego rekord 200 kg wyciśnięte dwa razy, a ciężar 160 kg w jednej serii wycisnął 10 razy. W ostatnich zawodach o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga - Północ uzyskał wynik 205 kg. Może się pochwalić również b. dobrym rezultatem w martwym ciągu. 260 kg, co budzi respekt wyczynowych wyciskaczy. Konrad waży ok. 90 kg (wzrost 175 cm).

 

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebook'u  MARKI ARMWRESTLING CUP 2015

Zapraszamy serdecznie

 *Projekty graficzne banerów i plakatów -Marek Mańk.

Galeria

zdjecie: 76972
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 15
fot. 16
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry